Rośliny ozdobne Kraków

Klimatyczna i naturalna aranżacja wnętrza

Wystrój naszego sklepu jest po części podyktowany branżą, w której pracujemy. Staramy się sprostać wymaganiom zarówno światłolubnych, jak i cieniolubnych gatunków. Soczysta zieleń sprzedawanych tutaj roślin miesza się z naturalnym drewnem na ścianach i meblach. Wnętrze wypełniają stoliczki i taborety, które podkreślają piękno sprzedawanych przez nas produktów. Stworzyliśmy swego rodzaju szklarnię w nowoczesnej, a jednocześnie niebanalnej odsłonie.

Nasza ekspozycja rozmieszczona jest nieprzypadkowo. Dbamy o to aby poruszanie się po sklepie było intuicyjne, a poszukiwanie konkretnego gatunku nie trwało długo. Wydzielone sekcje na rośliny doniczkowe, lasy w słoiku czy produkty do samodzielnego tworzenia kompozycji zdecydowanie ułatwiają nam codzienną pracę.

Nietypowe okazy i wiele więcej

Uwagę klientów przyciągają rośliny ozdobne postawione przy wejściu. Nie bez powodu umieściliśmy tam nasze sztandarowe drzewko bonzai czy unikatową, centkowaną aglanomeę. Okazy tworzą niepowtarzalny klimat rodem z lasów tropikalnych oraz azjatyckich ogrodów.

Znajdziesz tu kolekcję roślin doniczkowych do wystroju Twojego mieszkania. Oferujemy też wszelkiego rodzaju produkty niezbędne do samodzielnej pracy ogrodniczej. To miejsce, w którym kupisz prezent na urodziny, imieniny, święta czy chociażby imprezy okolicznościowe.

Zawsze służymy pomocą i dobrą radą

Nasz sklep z roślinami stacjonarny tworzą przede wszystkim oddani pracownicy, którzy wkładają całe serce w wykonywanie codziennych obowiązków. To tym samym profesjonaliści posiadający wiedzę na temat każdej sprzedawanej rośliny doniczkowej/ozdobnej. Nasz zespół chętnie udzieli Ci porady i rozwieje wątpliwości dotyczące uprawy konkretnych gatunków.

Spotkanie w sklepie Mikroklimat okaże się wspaniałą opcją również dla doświadczonych ogrodników. Wymiana własnych doświadczeń to w końcu najlepsza nauka. Ponadto jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące naszych produktów. Stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe gatunki zaproponowane przez naszych klientów.

 Codziennie dbamy o nasze rośliny i zapewniamy im wszystko czego potrzebują do prawidłowego wzrostu. 

Dla naszych klientów jesteśmy dostępni:

– od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:30 do 18:30,

– w soboty od godziny 10:00 do 14:00

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Krakowie oraz do zakupu rośliny idealnej!