O nas

Poznasz naszą historię.

Z miłości do roślin
o rozwoju firmy mikroklimat

W 2019 roku narodził się w naszych głowach pomysł stworzenia lasu w słoiku. Zainspirowani kulturą Chin zaczęliśmy zgłębiać wiedzę na temat upraw roślin bonzai oraz komponowania z nich wspaniałych aranżacji. Naszą pasję dzieliliśmy z rodzina i najbliższymi przyjaciółmi. Nie przypuszczaliśmy, że zaledwie po kilku miesiącach całkowicie naturalne dekoracje zyskają uznanie także w dalszych kręgach znajomych. Duże zainteresowanie i długa lista zamówień popchnęły nas z kolei do decyzji o otwarciu firmy.

W końcu zdecydowaliśmy się na handel internetowy w popularnych serwisach sprzedażowych. Szybko otrzymaliśmy znaczek Super Sprzedawcy na Allegro. Wysoka ocena sięgająca 99,7% oraz ponad 3000 pozytywnych opinii mówiły same za siebie. Dzisiaj, z ogromnym zaangażowaniem i troską zajmujemy się roślinami, a każde zamówienie traktujemy priorytetowo. Jesteśmy podmiotem profesjonalnym sprzedającym rośliny doniczkowe i posiadamy uprawnienia do ich paszportowania. Nasz numer identyfikacyjny w PIORIN (państwowym inspektoracie ochrony roślin i nasiennictwa): PL12/01/13946.

Nowe propozycje i powiew świeżości

Po wielu miesiącach pracy stało się jasne, że las w słoiku nie może być jedynym produktem oferowanym przez nasz sklep. Po dogłębnej analizie zapytań naszych klientów oraz ocenie zagranicznego rynku z roślinami zdecydowaliśmy o poszerzeniu oferty naszego sklepu.

Dzisiaj w naszym sklepie znajdziesz

Naturalne aranżacje wnętrz

Ręcznie wykonane

Produkty z sklejki

oraz materiały i rośliny potrzebne do samodzielnego wykonania lasu w szkle,

Rośliny doniczkowe

np. Aglaonema

Naturalne dekoracje na każdą okazję

Na co dzień działamy stacjonarnie w naszym sklepie w Krakowie. Klimatyczna aranżacja wnętrza przyciąga uwagę przechodniów i umila nam codzienne obowiązki. Warto dodać, że nasze rośliny niejednokrotnie stanowią prezent. Tworzymy piękne kompozycje na śluby, wesela, imieniny i inne ważne uroczystości. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nas spoczywa, dlatego do zamówień podchodzimy z taką samą troską jak do roślin, którymi się opiekujemy.

Pasja, która stała się pracą

Pierwsi na rynku zaproponowaliśmy kompozycje pełne, których nie trzeba uzupełniać ziemią, piaskiem, czy kamieniami. Odpowiednio je zabezpieczamy przed wysyłką, dzięki czemu rośliny trafiają pod drzwi klientów w nienaruszonym stanie.

Dajemy gwarancję bezpieczeństwa, a w razie jakichkolwiek kłopotów zwracamy wszystkie koszty.

Jako pasjonaci natury i ogrodnictwa wybieramy jedynie zdrowe, certyfikowane rośliny od sprawdzonych sprzedawców. Każde zamówienie pakujemy własnoręcznie z troską o nawet najdrobniejszy szczegół. Wszystkie nasze realizacje są zawsze dopracowane, pełne miłości do tego, co naturalne i piękne.