Blog

Las w słoiku jako podziękowanie dla rodziców na ślubie

Wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na odmrożenie gospodarki i możliwość organizacji wesel. Ostatnie informacje przekazywane na rządowych konferencjach napawają optymizmem. Już wkrótce będziemy mogli spotkać się w gronie rodziny i przyjaciół na uroczystościach ślubnych. Przygotowania do tak hucznej imprezy wiążą się nie tylko z załatwieniem szeregu formalności, ale także ze zorganizowaniem interesującego prezentu. Jeżeli szukasz prezentu jako podziękowanie dla rodziców, las w słoiku będzie idealnym pomysłem. Zobacz, dlaczego.

Las w słoiku ożywi wnętrze

Las w słoiku to efektowny prezent, który doda uroku i charakteru sypialni, salonowi czy jakiemukolwiek innemu pomieszczeniu, gdzie Twoi rodzice będą chcieli go postawić. Pięknie wyglądająca kompozycja, w której możemy znaleźć takie rośliny jak np.: bonsai i fittonię, będzie świetnie wyglądać także na firmowym biurku Twojej mamy lub taty zaraz koło Waszego zdjęcia ślubnego. Spraw im radość takim prezentem.

Zobacz kompozycję: Las w słoiku – Bonsai + fitonia czerwona

Prezent pozostanie na dłużej z Twoimi bliskimi

Słodycze – zostaną zjedzone. Wycieczka lub wizyta w SPA – wykorzystana. Natomiast las w słoju przez jeszcze długi czas będzie cieszył oczy Twoich bliskich. Co więcej, odpowiednio stworzony las w słoiku – na przykład bonsai w połączeniu z mchem – nie potrzebuje podlewania. Sam przecież wytwarza swój niepowtarzalny mikroklimat, który pozwoli mu przetrwać bez większej ingerencji człowieka.

las w słoiku

Dowiedz się więcej: Las w słoiku – Bonsai + Mech

Mikroklimat działa prozdrowotnie

W przeciwieństwie do kosza słodyczy, które choć smaczne, raczej są kaloryczne i tuczą, mikroklimat – las, który jest zamknięty w przeźroczystym naczyniu, ma pozytywny wpływ na zdrowie. Po pierwsze, zwiększa poczucie bezpieczeństwa i działa kojąco. Po drugie, jego zielony kolor uspokaja i pozwala na odprężenie oczu i odstresowanie. Jest też miłą przypominajką pięknych chwil, jakie Twoi rodzice mieli okazję przeżyć na Twoim ślubie i weselu.

Spraw im wspaniałą niespodziankę. Twój niepowtarzalny mikroklimat czeka na Ciebie.

Za moment Twoje wesele, a Ty jesteś w lesie? Chętnie pomożemy. Przejrzyj pełną ofertę dostępnych w naszym sklepie roślin jako podziękowanie dla rodziców.

Pełna oferta: https://mikroklimat.pl/sklep/