Sklejka – czym jest? Jakość i ekologia

polecane wpisy

sklejka

Sklejka – czym jest? Jakość i ekologia

W naszym sklepie internetowym można zakupić ozdoby wykonane ze sklejki. Wewnątrz konkretnego toppera na Wasze życzenie umieścimy dowolny, krótki napis, który będzie stanowić podziękowanie dla bliskich Wam osób.

Co to jest sklejka?

O zastosowaniu ozdób ze sklejki pisaliśmy już w poprzednim artykule. Dziś przyjrzymy się lepiej samej istocie dekoracji ze sklejki. Sklejka to materiał powstały z drewna. Zwykle do stworzenia tego typu ozdoby stosuje się takie gatunki drzew jak buk, olcha, brzoza, sosna czy drzewa egzotyczne. Sklejka jest materiałem kompozytowym powstałym ze sklejenia ze sobą dwóch cienkich warstw drewna.

Sklejka jest odporna na działanie temperatur czy promieni słonecznych, o ile nie jest trzymana prze wiele godzin bezpośrednio w ich zasięgu. Nie stanowi to jednak problemu, gdy dołączamy ozdobną sklejkę do lasu w słoiku czy też rośliny, ponieważ tego typu okazów nie trzyma się w bezpośredniej obecności światła. Sklejka wykazuje również odporność związaną z działaniem wody. Długo zachowuje suchość, nawet w niesprzyjających warunkach.

Produkty ze sklejki do lasu w słoiku i jako element dekoracyjny

W naszym sklepie dostępne są toppery wykonane ze sklejki o grubości 3 mm. Stanowią one idealne dopełnienie każdego prezentu. Toppery występują w wersji owalnej oraz w wersji z sercem. Na każdym z nich można umieścić własny dedykowany napis. „Kochanej Mamie”, „Wspaniałemu Szwagrowi”, „W podziękowaniu za pomoc” – to tylko niektóre hasła, które umieściliśmy już na sklejkach, które zamawiali nasi klienci. W sklepie znajdziecie także sklejki, które można wbić do doniczki albo sklejki decoupage w formie zawieszki, którą można umieścić np. na butelce wina.

Napisy wykonujemy techniką grawerowania. Klient ma możliwość doboru czcionki.

Dużym zainteresowaniem cieszą się sklejki wśród państwa młodych, a także ich gości. Nowożeńcy na tabliczkach ze sklejki umieszczają podziękowania dla rodziców. Natomiast ich goście wykorzystują sklejkę do tego, by zamieścić na niej życzenia wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia. Jeżeli nie macie pomysłu na to, jak urozmaicić prezent ślubny lub podarunek dla rodziców z okazji Waszego ślubu – koniecznie sięgnijcie po sklejkę.

Interesujące elementy ze sklejki, takie jak ławeczka, bujak, mostek, płotek czy domek, możecie także wykorzystać do ozdobienia swojego lasu w słoiku. Dzięki temu cała aranżacja będzie jeszcze piękniejsza, a Wy swoimi dokonaniami będziecie mogli się pochwalić przyjaciołom albo za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Sklejka – bezpieczeństwo dostaw

Zdajemy sobie sprawę, że sklejka jest nieco delikatniejszym materiałem. Z tego powodu szczególnie dbamy o ich bezpieczeństwo w trakcie podróży do klienta. Paczki, które przygotowujemy i do których wkładamy sklejki, są starannie zapakowane. Zachowujemy wówczas wszelkie niezbędne środki ostrożności, by zabezpieczyć odpowiednio pakunek. Dzięki temu docierają do Was niezniszczone, piękne sklejki, którymi zrobicie wiele radości najbliższym albo ozdobicie swój las w słoiku.

W razie wszelkich nieprawidłowości, zawsze możecie zwrócić się do nas z prośbą o wyjaśnienie. Sklejka to o wiele bardziej ekologiczny materiał niż plastik. Dlatego jej wybór jest bezpieczniejszy dla środowiska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *