Blog

Prezenty na Walentynki – zadbaj o Wasz prywatny mikroklimat

Już niedługo, już niebawem święto wszystkich zakochanych. Jak można wyznać ukochanej osobie miłość? Oczywiście wręczając jej kwiaty. W tym roku zamiast ciętych roślin, które za kilka dni zwiędną, podaruj drugiej połówce coś trwalszego – kwiat w doniczce lub las w słoiku. Możecie też razem stworzyć Wasz prywatny mikroklimat. Oto pomysły na prezenty na Walentynki.

Mech chrobotek, fittonia – symbole Waszej miłości i prezenty na Walentynki

Kwiat, który wręczasz ukochanej osobie powinien symbolizować stałość. Gdy dajesz jej np. cięte róże, to choć są piękne, bardzo szybko giną. Inaczej w przypadku roślin doniczkowych. Te mogą przetrwać bardzo długo, pod warunkiem, że w odpowiedni sposób zatroszczysz się o nie.

Kwiaty jak miłość trzeba pielęgnować, by trwały. Mało wymagającym, lecz równie pięknym jest mech chrobotek. To roślina wyjątkowo odporna, niewymagająca podlewania, toteż przeżyje nawet u takiej ogrodniczki lub ogrodnika, którzy nie mają ręki do kwiatów.

O mchu chrobotku dowiesz się więcej tutaj: Mech chrobotek – poznaj 5 faktów na jego temat.

Personalizowany napis

Chcesz sprawić wiele radości drugiej połówce? Co powiesz na personalizowany napis wycięty w sklejce? Możesz taki zamówić na naszej stronie internetowej. W przypadku ozdoby do kwiatka na Walentynki idealnie sprawdzi się topper w kształcie serca. Będziesz móc na nim zamieścić dowolny napis, którym wyrazisz swoje uczucia do drugiej osoby.

O produktach ze sklejki przeczytasz tu: Produkty dekoracyjne ze sklejki – na jakie okazje?

Prezenty na Walentynki – obraz z mchu

Dla tych, którym zależy na bardziej nietypowej formie wyrażenia uczuć, mogą zamówić welurowe pudełko z górą ozdobioną mchem w kształcie serca w specjalnym walentynkowym czerwonym kolorze oraz z pięknym napisem: „Kocham Cię”. Możliwość zamówienia również takiej wersji czerwonego obrazu z mchu w kształcie serca. Do wyboru także inne formy obrazu z mchu, np. obraz z mchu koniczyna, obraz z mchu chrobotek zestaw – heksagon.

Stwórzcie wspólnie mikroklimat

Nic tak nie łączy jak wspólne aktywności. Jeżeli nie macie pomysłu na randkę w Walentynki, możecie wyposażyć się w komponenty niezbędne do stworzenia mikroklimatu i samodzielnie je przygotować. Sprawdźcie nasze produkty: https://mikroklimat.pl/kategoria-produktu/zrob-to-sam/

Wskazówki związane z wykonaniem mikroklimatu czyli lasu w słoiku są dostępne w naszym innym artykule: Co potrzebujesz do wykonania lasu w słoiku?

Zapoznajcie się z naszą pełną ofertą, wybierzcie prezenty na Walentynki i kochajcie się nie tylko od Święta!